Kurumsal Bilgi

Kurumsal

Fuarlar, dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli fonksiyonlar ve hizmetler sunmaktadır. Bu kapsamda amaçlanan faaliyetleri özetlersek; firmaların ilgili sektörel fuar etkinliği ile bir araya getirilmesi, alıcı ve satıcının birbiri ile buluşturulması, ürünler hakkında bilgilendirilmesi, firmalar arasında anlaşmalar yapılması ve yeni iş kuracaklar için ürün çeşitlerine kolayca ulaşması olarak tanımlayabiliriz. 2021 yılında kurulan 3E Fuarcılık Organizasyon San. Ve Tic. A.Ş, yukarıda sıralanan amaçlar doğrultusunda faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere fuarcılık sektöründe çalışmalarına başlamıştır.

 

 

Misyon

Ticaretin geliştirilmesinde önemli rol oynayan tanıtım, sipariş alma, anlaşma yapma, fiili satış, mevcut müşterilerle ilişki ve potansiyel müşterilerle ilişki gibi fırsatların fuar etkinlikleri ile yaratılarak, paydaşlara ve kurumlara pazar araştırma olanağını sunmak ve geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyon

Sektörel fuar yelpazesinde bulunan fuar çeşitlerini arttırmak, bu sayede hem fuarcılığı hem turizm faaliyetlerini ve dolayısı ile ihracata katkı sağlamaktır. Fuar konusunda Gaziantep’ i marka kent konumuna getirmektir.

Kurumsal Kimlik Kataloğumuz İçin Tıklayınız

Paylaş

Canlı Destek Çevrimiçi