Haberler


 • 3E Fuarcılık ile Gaziantep Fuara Doyacak

  Gaziantep’te yepyeni, aynı zamanda iddialı bir fuarcılık şirketi kuruldu. Gaziantep Sanayi Odası Eski Genel Sekreteri Göncü, yılların tecrübesini fuarcılık alanında Gaziantep’e aktarmaya karar verdi. Göncü’nün hedefi yılda 10 fuar ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde de Gaziantep’in uluslararası bir fuara ev sahipliği yapmasını sağlamak…

  Daha Fazlası
 • Fuarcılık Tekelleşmeden Kurtuldu

  "Gaziantep Sanayi Odası’nın Eski Genel Sekreteri Kürşat Göncü, yeni bir fuar ve organizasyon şirketi açtı. İş dünyasının tecrübeli ismi Göncü, 3E Fuarcılık Organizasyon A.Ş. ismiyle ve “Hep daha ileri” sloganı ile kurulduğunu duyurduğu fuar ve organizasyon şirketinin fuarcılık ve organizasyon işlerinde öncü bir şirket olacağını duyurdu. Gaziantep Sanayi Odası’nda 35 yıl boyunca genel sekreterlik görevini yürüten Göncü, iş dünyasındaki tecrübesi ile Gaziantep’e bundan sonra kendi firması ile hizmet vermeye devam edeceğini dile getirdi."

  Daha Fazlası
 • Gaziantep Fuara Doyacak

  Gaziantep’te yepyeni, aynı zamanda iddialı bir fuarcılık şirketi kuruldu. Gaziantep Sanayi Odası Eski Genel Sekreteri Göncü, yılların tecrübesini fuarcılık alanında Gaziantep’e aktarmaya karar verdi. Göncü’nün hedefi yılda 10 fuar ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde de Gaziantep’in uluslararası bir fuara ev sahipliği yapmasını sağlamak.

  Daha Fazlası
Canlı Destek Çevrimiçi